• Telefón
  • E-mail
  •  
  •  
  •  

Projekt domu

Spoločne sa v ľahučkom a ladnom kroku vyberieme na cestu naplniť vašu túžbu po novom bývaní v Rakúsku. Viete a cítite, že sme vašim verným a spoľahlivým sprievodcom v krásnej a rozmanitej ríši stavieb, projektov a dizajnu. Odviažte sa, buďte kreatívni, ale praktickí. Prenášame vaše myšlienky a pocity do jedinečného diela. Ste autormi a našou inšpiráciou.

Štúdia a koncept rodinného domu

Štúdia a koncept rodinného domu.

Počiatkom je myšlienka, základom je predstava. Vaša. Našou úlohou je zachytiť informácie, kreatívne ich spracovať a predniesť vám unikátne dielo vašej fantázie v hmotnom obraze. Nasledujú citlivé úpravy podľa vašich postrehov a želaní. Vieme o limitoch. Preto starostlivo dbáme, aby koncept spĺňal nie len dizajnové, priestorové, orientačné a praktické požiadavky, ale aj regulatívne podmienky vášho pozemku a zároveň profesionálne zohľadňujeme možnosti vašej "peňaženky". Nakreslíme vám to?

Dokumentácia pre stavebné povolenie

Dokumentácia pre stavebné povolenie.

Realizačná dokumentácia

3D realizačná dokumentácia.

Vždy čerstvé informácie.

.

Zaujíma vás, ako vyzerá náš deň, alebo čo obnáša naša práca? Nie je to len čas strávený v kancelárií pri administratíve, projektovaní, manažovaní a konzultáciách s klientami, ale aj pravidelné kontroly našich aktuálnych stavieb a dohliadanie na to, aby každá časť procesu prebiehala hladko a bez problémov. Zakladáme si na pravidelnej komunikácií, hodnotách, dôvere a dôslednosti, ktorú do každého dňa vkladáme. Touto cestou vám chceme priblížiť naše aktivity, aby ste mohli nahliadnúť do nášho D-Techbau sveta.

     

Čítajte všetky aktuality